Княжому градові допомогла… Оксана Марченко
Допомагають боротися з пандемією коронавірусу у Територіальному медичному об’єднанні м. Володимира-Волинського представники різноманітних установ, організацій та навіть фізичних осіб.
Допомагають боротися з пандемією коронавірусу у Територіальному медичному об’єднанні м. Володимира-Волинського представники різноманітних установ, організацій та навіть фізичних осіб.
22, 23, 24 квітня у Любомльському районі оголосили днями жалоби за загиблим в зоні проведення ООС військовослужбовцем Андрієм Шинкаруком.
Директор одного з фермерських господарств два роки приховував прибутки та не платив податки до державного бюджету.
Відповідно до розпорядження міського голови 22 квітня у Володимирі-Волинському відбудеться завершення опалювального сезону 2019-2020 років для всіх категорій споживачів.
21 квітня співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Волинської області ліквідували 12 пожеж, з них 4 – в екосистемах.
У боголюбське відділення Волинської обласної клінічної лікарні благодійниками доставлено додатковий інвентар та оснащення для ефективнішого захисту персоналу від інфекції SARS-CoV-2, котра призводить до смертоносної хвороби Covid-19.
Учора, на проспекті Соборності, близько 18-ї години, інспектори виявили двох осіб, які почали чинити їм непокору та поводились неадекватно.
Для медиків Волині в квітні настали важкі часи. Грошей може не вистачити навіть на зарплату…
Розпорядження про завершення опалювального сезону 2019-2020 років підписав міський голова Віктор Сапожніков 21 квітня.