Шестеро волинських правоохоронців захворіло на коронавірус
Станом на 21 квітня підтвердили ще 5 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у працівників Ківерцівського райвідділу поліції. Ще у одного правоохоронця діагноз підтвердився раніше.
Станом на 21 квітня підтвердили ще 5 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у працівників Ківерцівського райвідділу поліції. Ще у одного правоохоронця діагноз підтвердився раніше.
На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку сталось масштабне загоряння сміття.
У Луцьку в водойми Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки випустили 300 кілограмів риби.
Після запровадження карантину на Волині збільшилась кількість шахрайств
У Луцьку до кінця року капітально відремонтують турнікетне огородження на мості через річку Стир по вулиці Шевченка.
Луцький МРВ УДСНС України у Волинській області звертається до усіх громадян: не спалюйте суху траву та не провокуйте виникнення пожеж
Минулого тижня піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС у Волинській області проводила роботи щодо обстеження території області задля виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
Працівники виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради перерахували свій одноденний заробіток на потреби лікарні. Загальна сума зібраних коштів становить близько 67 тисяч гривень.
Учора близько 22:00 годині 35-річний водій, керуючи мотоциклом «Вайпер» злетів у кювет.
Передчасно помер завідувач хірургічним відділенням КНП «Рожищенська ЦРЛ» Солодуха Микола Васильович.