Шестеро волинських правоохоронців захворіло на коронавірус

    Станом на 21 квітня підтвердили ще 5 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 у працівників Ківерцівського райвідділу поліції. Ще у одного правоохоронця діагноз підтвердився раніше.

    Читати більше

      На Волині розмінували 103 вибухонебезпечних предмети

      Минулого тижня піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС у Волинській області проводила роботи щодо обстеження території області задля виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

      Читати більше