Чому бездумно «брати під козирьок» не завжди корисно?
Хвилю схвалення, обурення, нерозуміння та панічних настроїв спричинила заява голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка про «режим максимального обмеження пересування» з суботи, 11 квітня. Люди не тільки почали обмінюватися враженнями в соцмережах і по телефону, але й масово вишикувалися в довжелезні черги біля магазинів, аптек і авто-заправних станцій. Що ж насправді відбулося і чого не сталося?
