Це масштабна подія, що органічно поєднуватиме історичну, культурну, мистецьку і просвітницьку складові. Місто стане живою сценою для виконавців, а його архітектура – довершеними декораціями.
Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.
Цьогоріч захід відкриє для нас нові локації, познайомить з новими постатями та наповнить місто і серця кожного присутнього музикою.
У програмі променаду найкращі зразки світової музики. Звучатимуть твори: Луїджі Керубіні, Стефанії Туркевич, Олександра Архангельского, Анни Гаврилець, Жанна Металіді, Віктора Тиможинського, Йогана Штрауса, Георгія Свиридова, Йоганнеса Брамса, Жоржа Бізе, Роберта Сміта, Джона Уільяма, Сергія Прокоф’єва, Карла Орфа, твори на слова Лесі Українки.
Вперше з XVII століття Буде виконано твір “Луцький градуал”, ревіталізацію якого здійснив композитор Віктор Тиможинський.
До проведення заходів залучено велику кількість луцьких музикантів, музичних колективів, артистів та акторів, а саме: камерний оркестр “Кантабіле”; архієрейський хор “Оранта”; вокальний чоловічий квартет “Luciano”; співачку і композиторку Тетяну Ціхоцьку
Незмінним залишається головний принцип арт-променаду — до його проведення залучені лише луцькі виконавці та колективи. Адже одним з основних завдань заходу є презентація творчого потенціалу людей, які живуть в Луцьку поруч з нами.
Отже, арт-променад звучатиме:
28 травня. Початок о 21.00.
Локація – Двір монастиря єзуїтів (вул. Кафедральна, 6).
29 травня. Початок о 16.00.
Локація – с. Прилуцьке, залишки маєтку Габрієлі Запольської
(доїзд маршрутним таксі №19).
30 травня. Початок о 18.00.
Локація 1. Луцька тюрма (вул. Кафедральна, 16).
Локація 2. Берег р. Стир (вул. Драгоманова, 41).
Локація 3. Домініканський монастир (вул. Драгоманова, 26).
Локація 4. Башта князів Чорторийських (вхід з вулиці Драгоманова, 27а).
Локація 5. Площа перед Луцьким замком (вул. Кафедральна, 1А).
Запрошуємо кожного послухати як звучить Луцьк і оживає його архітектура.
Анна АРТЮХ.
Зображення із сайту Луцької міської ради.