Учнівство, вчительство та представники адміністрації мають різні погляди на динаміку успішності порівняно з періодом до вторгнення. Причому вчительство і представники адміністрації шкіл значно критичніші у своїх оцінках. 63 % вчителів і 66 % представників адміністрації шкіл кажуть про погіршення успішності в учнів, тоді як серед самих учнів цей показник 21 %, тоді як 38 % учнів вважають, що їхня успішність навіть покращилась і ще 40 % кажуть, що не змінилась.
Не дивлячись на критичний погляд на динаміку успішності, 61 % учителів і 65 % представників адміністрацій шкіл скоріше або повністю задоволені освітніми успіхами учнівства.
Щодо освітніх втрат думки педагогів і адміністрацій шкіл розділились. Половина кажуть, що освітніх втрат не було, або вони незначні (50 % педагогів і 51 % представників адміністрації), інша половина – що такі втрати є.
При цьому респонденти позитивно дивляться на перспективи щодо успішності у поточному навчальному році. 51 % учнівства, 52 % батьків і 58 % учителів та вчительок очікують, що успішність навчання покращиться.
Попри те, що більшість учнів вказують на прогалини у знаннях, найбільшу відповідальність за це вони покладають на самих себе, свою мотивацію та можливі лінощі, втім зауважують також і про велику кількість предметів та те, що деякі предмети важче даються. Учителі ж акцентують увагу на відсутності мотивації в учнів та невміння докладати зусиль. У батьків і представників адміністрації шкіл серед топ причин також дистанційний формат навчання.
Усі групи об’єднує думка, що насамперед успіхи в навчанні визначаються особистими зусиллями учнів. Зараховують цей фактор до двох найважливіших 63 % учнівства, 67 % батьків, 72 % вчителів та 64 % представництва адміністрації. 33‒50 % узагалі називають його найважливішим.
Окрім освітнього процесу та академічних успіхів учнівства дослідники також вивчали питання емоційного стану учасників освітнього процесу.
Дослідження показало, що батьки та вчителі оцінюють емоційний стан дітей краще, ніж самі діти. Щонайменше втричі більше дітей мають тривожний стан, ніж вважають їхні батьки та педагоги. Якщо лише 2‒4 % батьків, педагогів і представництва адміністрації вважають, що їхні діти / учнівство мають скоріше чи дуже тривожний стан, то серед самих учнів та учениць цей показник — 12 %. А за останні два тижні лише позитивні емоції / почуття мали 37 % учнів. Водночас 51 % батьків висловили думку, що їхні діти за останні два тижні мали тільки позитивні емоції / почуття.