Для
подальшого проходження служби до 6 прикордонного загону прибули 17 випускників
Національної Академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького.
Про це інформує пресслужба Західного регіонального
управління Держприкордонслужби України.
Наразі в управлінні загону з молодими лейтенантами
проводиться навчальний збір, по завершенню якого вони відправляться у
підрозділи охорони кордону де, відповідно до розподілу, проходитимуть подальшу
службу.
Офіцерів уже представили колективу, ознайомили зі
специфікою несення служби на ділянці відповідальності, історією й традиціями
загону та прикордонних підрозділів.
Через кілька днів новоприбулі лейтенанти розпочнуть
свій офіцерський шлях на державному кордоні. А допомагатимуть їм у встановленні
на посадах, закріплені за кожним офіцери-наставники.
Дар’я
ОНІМОВА.
Фото
прикордонників.

