Без категорії

Суд виніс вирок жителю Миколаєва, який кинув вибуховий пристрій у Любомльський районний суд

Суд визнав 43-річного жителя Миколаєва винуватим у вчиненні за попередньою змовою групою осіб умисного пошкодження чужого майна шляхом вибуху, а також незаконних дій із бойовими припасами та вибуховими пристроями. 

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури. 

За даними слідства, над ранок 15 січня 2022 року чоловік разом із 28-річним спільником, розбивши вікно у кабінеті на першому поверсі приміщення Любомльського районного суду, кинули туди вибуховий пристрій. 

У результаті вибуху було пошкоджено майно Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області на суму понад мільйон гривень. 

Затримали їх правоохоронці 02 лютого 2022 року та під час обшуку у помешканні одного з чоловіків у Миколаєві було виявлено корпус осколкової ручної гранати РГД-5 та уніфікований запал дистанційної дії. 

Згодом з’ясувалося, що вибух у суді громадянам України замовив 38-річний громадянин Литовської Республіки задля знищення матеріалів кримінального провадження про вчинення ним наркозлочинів. 

Іноземцю повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину, матеріали щодо нього виділені в окреме провадження, він оголошений у розшук, як і молодший із виконавців. 

Старшому із «підривників» суд призначив покарання у виді чотирьох років та шести місяців позбавлення волі. 

Дар’я ОНІМОВА. 

Фото прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *