Як боронитися, коли «шиють» «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»?

Як захиститися, коли звинувачують у привласненні майна

Семінар «Як захистити свій бізнес в умовах переслідування органами досудового розслідування на прикладі ст. 191 Кримінального кодексу України» Федерація роботодавців України проведе найближчим часом. Оскільки й чимало наших підприємців не тільки з числа фундаторів та учасників Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців у повсякденній роботі навіть у час великої війни з путінськими окупантами стають жертвами силових структур, то цей семінар є важливим для багатьох.

ФРУ спільно із Юридичною компанією «PROCTOR» в особі адвоката та співзасновника Дар’ї Свистули започатковує серію семінарів, які допоможуть розібратися у юридичних тонкощах захисту свого бізнесу.

«І розпочнемо з того, як убезпечити своє підприємство від небажаних наслідків при укладенні та виконанні державного контракту.  Згідно зі ст. 191 ККУ привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, якщо вони вчинені у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі у зв’язку із проведенням великої кількості державних закупівель по відношенню до суб’єктів господарювання, що були виконавцями державних контрактів, органами досудового розслідування відкривається безліч кримінальних проваджень саме за кваліфікацією ст. 191 Кримінального кодексу України», – зазначається в анонсі, поширеному пресслужбою Федерації роботодавців України, котру очолює Дмитро Олійник.

У ході роботи буде проаналізовано:

– що може слугувати причиною відкриття кримінального провадження по відношенню до виконавця державного контракту в розумінні ст. 191 ККУ;

– які першочергові заходи здійснюють органи досудового розслідування в рамках такого кримінального провадження;

– за якими маркерами зрозуміти, що по відношенню до вашого підприємства відкрите таке кримінальне провадження

–як попередити негативні ризики кримінального переслідування;

– як забезпечити та створити потужну систему захисту для підприємства та керівників.

Формат проведення: онлайн/офлайн (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, 4 пов., зала засідань https://maps.app.goo.gl/mbbE6CGPcWvDJdr26)

Цільова аудиторія: керівники та представники юридичних служб підприємств.

Учасники отримають практичні інструкції для виконання у такій ситуації.

Обов’язкова реєстрація на захід триватиме до 13.00 25.10.2024 за посиланням https://docs.google.com/…/1cQG-YI9ZWOrQV8KGrGIX…/edit…

Посилання для участі онлайн потенційні учасники отримають напередодні заходу.

Слід зазначити, що невід’ємною складовою Федерації роботодавців України та одним із найактивніших елементів у повсякденній роботі цієї структури є Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців на чолі з Петром Пилипюком.

Остап КАЛИНА.

Ілюстративне зображення пресслужби ФРУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *