У Луцьку двоє п’яних чоловіків вчинили бійню 

У Луцьку двоє п'яних чоловіків вчинили бійню 

Поліція встановлює обставини інциденту, що стався вчора ввечері на вулиці Липинського у Луцьку. 

Про це інформує Волинська газета, посилаючись на поліцію

Між двома місцевими мешканцями, 38-річним та 36-річним чоловіками, виник конфлікт, який згодом переріс у бійку.  

Так, один із них – взяв зі свого автомобіля металеву трубу та наніс тяжкі тілесні ушкодження іншому. Потерпілого госпіталізували до лікарні.  

Попередньо, обоє – були у стані алкогольного спʼяніння.  

38-річного лучанина за нанесення тяжких тілесних ушкоджень затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення йому підозри за ст. 121 Кримінального кодексу України. Суд обере йому запобіжний захід.  

Зараз правопорушник під конвоєм у лікарні. 

Наш кор. 

Фото поліції. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *