НМТ на відмінно: троє випускників волинського ліцею досягли абсолютного результату

НМТ

Троє випускників Княгининівського ліцею Волинської обласної ради продемонстрували блискучі результати на Національному мультипредметному тесті, здобувши найвищий можливий результат — 200 балів.

Про це повідомили у навчальному закладі.

Максимальний результат з математики отримав Костянтин Жук (11-І клас). Досягти високого результату йому допомогла вчителька Наталія Редькович.

Ще дві випускниці ліцею — Лілія Макарчук (11-Г клас) та Єлизавета Кальчик (11-В клас) — набрали по 200 балів з англійської мови. Їхніми наставницями були Тетяна Карпук та Світлана Маліневська відповідно.

У ліцеї привітали випускників із визначним досягненням та побажали їм подальших успіхів.

«Нехай ці омріяні 200 балів стануть не лише підсумком шкільного етапу, а й потужним стартом для нових звершень, сміливих рішень та великих перемог. Попереду — нові можливості, нові виклики та нові вершини, які вам неодмінно підкоряться. Ми пишаємося вами! Нехай ваші знання, талант і наполегливість відкривають двері до найкращих університетів та допомагають будувати успішне майбутнє України», — йдеться у дописі закладу.

Успіх випускників став результатом їхньої наполегливої праці, підтримки педагогів та високого рівня підготовки, який забезпечує Княгининівський ліцей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *