Бус контрабандистів передали на потреби ЗСУ 

Бус контрабандистів передали на потреби ЗСУ 

Автомобіль, який використовували для незаконного перевезення електронних сигарет через митний кордон, тепер допомагатиме українським захисникам. 

Про це інформує Волинська газета, посилаючись на ТУ БЕБ у Волинській області. 

На потреби Збройних Сил України передали Fiat Ducato, вилучений у межах кримінального провадження. Мікроавтобус отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині. 

Транспортний засіб вилучили під час документування спроби контрабанди підакцизних товарів. У ньому були облаштовані спеціально виготовлені сховища, приховані від митного контролю. Там виявили майже три тисячі одноразових електронних сигарет. 

За клопотанням БЕБ суд ухвалив рішення передати автомобіль військовим. 

Бус контрабандистів передали на потреби ЗСУ 

«Майно, яке використовували у протиправних схемах, має працювати на державу. Кожен такий ресурс може стати додатковою підтримкою для військових – транспортом, технікою чи обладнанням, необхідним для виконання бойових завдань», – зазначив т. в. о. керівника ТУ БЕБ у Волинській області Сергій Журавльов. 

Передача вилученого майна на потреби оборони вже стала системною практикою для Теруправління. Раніше для потреб ЗСУ було передано сім автомобілів, ввезених в Україну контрабандним шляхом, а також десять безпілотних літальних апаратів, які використовували для незаконного переміщення товарів через кордон. 

Розслідування за фактом спроби контрабанди підакцизних товарів триває. 

Наш кор. 

Фото БЕБ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *