Автомобіль, який використовували для незаконного перевезення електронних сигарет через митний кордон, тепер допомагатиме українським захисникам.
Про це інформує Волинська газета, посилаючись на ТУ БЕБ у Волинській області.
На потреби Збройних Сил України передали Fiat Ducato, вилучений у межах кримінального провадження. Мікроавтобус отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині.
Транспортний засіб вилучили під час документування спроби контрабанди підакцизних товарів. У ньому були облаштовані спеціально виготовлені сховища, приховані від митного контролю. Там виявили майже три тисячі одноразових електронних сигарет.
За клопотанням БЕБ суд ухвалив рішення передати автомобіль військовим.

«Майно, яке використовували у протиправних схемах, має працювати на державу. Кожен такий ресурс може стати додатковою підтримкою для військових – транспортом, технікою чи обладнанням, необхідним для виконання бойових завдань», – зазначив т. в. о. керівника ТУ БЕБ у Волинській області Сергій Журавльов.
Передача вилученого майна на потреби оборони вже стала системною практикою для Теруправління. Раніше для потреб ЗСУ було передано сім автомобілів, ввезених в Україну контрабандним шляхом, а також десять безпілотних літальних апаратів, які використовували для незаконного переміщення товарів через кордон.
Розслідування за фактом спроби контрабанди підакцизних товарів триває.
Наш кор.
Фото БЕБ.

