З полону повернули ще трьох волинян 

З полону повернули ще трьох волинян 

Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року. 

Про це інформує Волинська газета, посилаючись на Волинську ОВА

Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. 

Як повідомив т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк, серед звільнених є волиняни: 

– Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка; 

– Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка; 

– Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове. 

«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому. Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», – відзначив Роман Романюк

Наш кор. 

Фото з відкритих джерел. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *