Викрито зухвалу українську банду в Любліні, котра діяла по всій Польщі

Банда 4 українці обкрадали банківські рахунки в Польщі Люблін Гданськ Краків суд прокуратура

Замість захищати Україну на фронті, 33-річний молодик із позивним «Автомат» на чолі банди обкрадав людей у сусідній країні.

Далеко не всі громадяни України, які виїхали в сусідню Польщу, заслуговують на тимчасовий прихисток від наслідків російсько-української війни. Серед них, на жаль, чимало ухилянтів, дезертирів, а ще – цинічних кримінальних злочинців. Цими днями правоохоронці сусідньої країни викрили черговий квартет правопорушників.

Як повідомляє українська редакція «Польського радіо», нещодавно висунуто позовний акт проти чотирьох громадян України, який подано до Окружного суду в Гданську. 

За версією правоохоронців, українське злочинне угрупування діяло з 2024 по 2025 рік у Ґданську, Кракові, Познані, Любліні та інших місцях по всій Польщі. Вони  здійснювали шахрайство на порталах оголошень і надсилання фішингових посилань, спрямованих на отримання доступу до банківських рахунків жертв.

Загальна сума, яку шахраї виманили у 74 жертви, становила 5 мільйонів злотих. Окремі потерпілі втратили суму від кількох тисяч до 906 000 польських злотих!

Інспекція Окружної прокуратури в Любліні провела розслідування та скерувала обвинувальний акт проти чотирьох громадян України до Окружного суду в Гданську.

Деталі не розголошується. Лише відомо, що значну роль у групі відігравав 33-річний Віталій К. на прізвисько «Автомат».

Усім чотирьом загрожує до 10 років збереження волі.

Чи виїхав хтось із цих ділків у Польщу саме з Волині, наразі невідомо.

Світлана КУЛЯ.

На фото авторки: офіс прокуратури в Любліні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *