Спортивний захід стартував 1 липня й триватиме до кінця тижня, інформують у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Спортсменка з Камінь-Каширщини Катерина Малащук здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.

2 липня вихованка ВОШВСМ Катерина Малащук перемогла у трьох категоріях: 1 місце у ривку 69 кг; 1 місце у поштовху 81 кг; 1 місце у сумі 150 кг.

Як відомо, обласний центр Волині приймає чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів і юніорок до 20 років та молоді до 23 років. Упродовж тижня спортсмени з 21 області показуватимуть фізичні навички в залі ДЮСШ «Колос». У змаганнях загалом беруть участь 235 спортсменів та спортсменок. Волинську область представили дві команди, а це близько 30 важкоатлетів. Хлопці й дівчата змагаються в різній вазі у категоріях ривок і поштовх.

“Так тримати, молодець! Вітання спортсменці і тренеру Андрусь В. В.” – йдеться в повідомленні.