Чужої біди не буває!

Працівники Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України завжди приходять на поміч тим, хто її потребує. У цьому переконуються і вимушені переселенці із Луганської та Донецької областей, АР Крим та м. Севастополь. 
Покинувши свої домівки у зонах збройних конфліктів, вони залишилися без необхідних зручностей, а часто навіть без елементарних засобів гігієни. Про це дізналися працівники Червоного Хреста і вручили усім «волинським переселенцям» гігієнічні набори. Проект здійснювався за підтримки Фонду народонаселення ООН та завдяки активній співпраці з Державною службою з надзвичайних ситуацій України та Мінсоцполітики. 
– Ця широкомасштабна акція для внутрішньопереміщених осіб проходила у нас, – розповідає голова обласного комітету ТЧХУ Валентина Пришко. – Узгодивши категорії отримувачів цієї гуманітарної допомоги, ми склали план і почали діяти. Першочергово звертали увагу на сім’ї з дітьми-інвалідами, школярами та літніми людьми. 
Під час цієї акції надано допомогу близько сотні переміщеним із зони АТО, зокрема передано 80 гігієнічних наборів. До них увійшли найнеобхідніші предмети гігієни. Загальна сума допомоги сягнула 7 210 грн. 
– Ця акція буде продовжуватися в міру надходження гуманітарних вантажів, – каже Валентина Степанівна і додає: – Обласний комітет Товариства не обмежується засобами гігієни. Для внутрішньо переміщених громадян, які зараз перебувають на Волині, ми також надавали інші речі першої необхідності. Загальна сума цієї допомоги за цей рік сягнула 78 468 грн. 
Також голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України нагадала про акцію «Вжитковим речам – друге життя». Суть її – у тому, що кожен може принести старі охайні речі, а ті громадяни області, хто потребує одягу та взуття (речі, хоча були у вжитку, але в доброму стані), можуть їх безкоштовно взяти у Товаристві Червоного Хреста. Принести або взяти такі пожертви можна в приміщенні обласної організації ТЧХУ: м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, тел.: 24-15-49, 24-15-34.
Такі своєрідні банки найнеобхідніших речей – взуття, одягу – діють при кожній районній та міській організаціях. Усі, хто потребує допомоги, можуть звернутися за одягом та взуттям, які були у вжитку, а благодійники і небайдужі до чужого побуту люди мають змогу відчути свою причетність до добрих справ. 
Михайло ДЗЮБИНСЬКИЙ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *