Львів’янин грабував
волинські церкви.
Про це повідомила
прес-служба ГУНП у Волинській області.
Поліцейські у ході
досудового розслідування встановили, що 30-річний житель сусідньої Львівської
області в травні цього року, пошкодивши замки, проник у приміщення
Свято-Покровського храму в селі Пірванче та викрав 150 грн. і чотири пляшки
вина. У липні зловмисник, пошкодивши двері, обікрав церкву в селі Підбереззя.
Злодій виніс із храму 180 грн.
За фактами крадіжок з
проникненням у приміщення поліцейські оголосили правопорушнику про підозру в
скоєнні злочинів за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті
передбачає до шести років позбавлення волі. Зловмиснику обрану запобіжний захід
тримання під вартою. Проводиться досудове розслідування.
Наш кор.

