Правоохоронці виявили
факт самовільного будівництва на центральному пляжі біля озера дерев’яних будиночків та інших споруд.
Про це інформує пресслужба прокуратури області.
Усі 37 споруд призначені для
проведення дозвілля відпочивальників – і усі вони побудовані на земельній
ділянці, для цього не відведеній, та з порушенням будівельних норм і
стандартів.
Триває
досудове розслідування.
Встановлюються
обставини вчинення злочину й особи громадян, причетних до незаконного
будівництва.
Зауважимо,
що санкцією ч.3 ст. 197-1 КК України за самовільне будівництво будівель або
споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці передбачено покарання до трьох
років обмеження волі.
Дар’я ОНІМОВА.
Фото прокуратури.

