Як екс-«хрестоносець» у «Шахтаря» виграв

У 4 турі Української прем’єр-ліги «Олександрія» Руслана Ротаня створила сенсацію, вигравши в донецького «Шахтаря» з рахунком 4:3. Причому, перши й гол у власні ворота забив колишній захисник луцької «Волині» Артем Шабанов!

Автогол гравця «Олександрії» стався вже на 16 хв. Ще за 9 хв. після влучного удару Дмитра Криськіва рахунок став 2:0 на користь гостей. Здавалося, з олександрійцями все зрозуміло…

Але!

Спочатку Олександр Філіппов, а потім Артем Калюжний відновили рівновагу. На другий тайм команди вийшли за нічийного рахунку 2:2. Одразу по перерві Олександр Філіппов із пенальті виводить команду Руслана Ротаня вперед, а на 57 хв. він ще забиває втретє!

Тільки на 5 компенсованій хвилині гірник Педріньйо скорочує відрив, але «Олександрія» в підсумку відсвяткувала перемогу з рахунком 4:3 та після 3 зіграних матчів очолила турнірну таблицю. «Шахтар» програв уже вдруге з початку сезону.