vln.media

    Судний день для влади – 21 грудня

    Без голови облдержадміністрації Володимира Гунчика і всіх його заступників і начальників профільних управлінь виконавчої гілки влади, але з народним депутатом України від Володимир-Волинського округу №19 і Ковельським міським головою Олегом Кіндером у перший день зими відбувалася позачергова сесія облради. Але холодний місяць на календарі виявився гарячим для сесійної зали. В повітрі запахло кардинальними рішеннями та навіть відставками високопоставлених чиновників!

    Читати більше