За стандартами КГБ?
В центрі Луцька існує місце позбавлення волі, яке сумно прославилося жорсткими умовами тримання за ґратами ще в часи СССР. Але прокуратура області встановила, що й нині в СІЗО – «низка порушень вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та інших законодавчих актів…
