Відкриття сезону полювання на Волині минуло спокійно
Із 6 серпня – дня відкриття сезону полювання на пернату дичину – у лісах області посилено роботу лісової охорони. Крім 20 мобільних рейдових бригад, які постійно патрулюють підвідомчі угіддя державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ, із числа працівників держпідприємств cтворено додаткові групи для цілодобової охорони. Загалом таких працює 50.
