vln.media

    Демонтували паркан

    Демонтувати не можна залишити. Кому взялися ставити комунальники Луцька, котрі розпочали демонтаж паркану біля кіоску й літнього кафе, що на вул. Кравчука. Поки знесуть лише огорожу. Що буде далі, вирішуватиме Феміда. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

    Читати більше

      За підпал авто – три тисячі зелених

      У ситуації із підпалом автомобіля місцевого бізнесмена й екс-кандидата в народні депутати на останніх виборах у Верховну раду України по Володимир-Волинському округу №19 Сергія Ковальчука крапку поставить суд.

      Читати більше