Без категорії

Базарний дах на історичній вулиці?

На продовження теми, яку піднімала «Волинська газета» («Книги муляють око луцьким депутатам» від 2 липня ц.р.), наші читачі пропонують альтернативний варіант. 
Так, дописувачка, яка представилася Ніною Мартиновою із Луцького національного технічного університету, каже:
«Треба зняти з Пасажу дах, організувати сквер: поставити лавочки, ліхтарі, посадити одне дерево або влаштувати фонтан невеличкий зі скульптурною групою. В самих магазинчиках лишити тільки профільну продукцію – книги, періодику, листівки, диски навчальні, довідникові, з лекціями, з картами доріг, з фільмами, з уроками масажу, танців тощо, крім музики, організувати продаж електронних книг та електронних “читалок” для них… Прибрати звідти всілякі ятки з морозивом та пиріжками… І буде не гірше, ніж у будь-якому сквері, яких у центрі лишилось надто обмаль… І добрий вийде пейзаж!»
Серед тих, хто приєднався до обговорення, чимало виявилося згідних із думкою, що дах на пасажі виглядає, як базарний. Його, мовляв, потрібно або зняти, або змінити.
Були й такі, хто вважає: подібні пасажі – пережиток минулого, бо сьогодні все можна переглянути і придбати через Інтернет.
Хоча думка про те, що «Книжковий пасаж» як місце купівлі друкованої продукції та відпочинку потрібен, усе-таки домінувала.
Особливо актуально слова про сквер і зелені насадження зазвучали після того, як за пару сотень метрів на вул. Лесі Українки зникла частина скверу. Ті, хто зрубували там дерева, обіцяли посадити нові. Однак стоянка на звільненому місці з’явиться, мабуть, швидше, ніж обіцяні саджанці сортових кленів.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *