Напад на ТЦК та СП у Луцьку. Версії та порівняння

Чим відрізняється оператор рашистського «Шахеда» від стрільця по військовослужбовцях роти охорони Луцького міськрайонного територіального центру комплектування та соціальної підтримки?

Слідом за низкою волинських медіа про резонансну подію по луцькій вул. Теремнівський сповістили і центральні ЗМІ. Йдеться про напад озброєної вогнепальною зброєю людини на пост «воєнкоматівців» у ніч на 27 серпня, у результаті чого був поранений мобілізований військовослужбовець.

Нападнику, на превеликий жаль, вдалося втекти, наразі його розшукують. Оперативне командування «Захід» відреагувало на цю надзвичайну подію:

«27 серпня вночі невідомий відкрив вогонь по посту охорони Луцького ТЦК. У результаті нападу був поранений старший солдат М., який зараз знаходиться на лікуванні у госпіталі».

«Українська правда» та низка інших центральних медіа з посиланням на ОК «Захід» деталізує, що солдати роти  охорони, які у цей час  несли службу, відкрили вогонь у відповідь. Злочинцю вдалося втекти з місця події. Зараз його розшукують правоохоронці».

В ОК «Захід» також зазначили, що кожен ТЦК та СП – режимний обʼєкт, у випадку загрози життю військовослужбовців вони відкриватимуть вогонь на ураження.

«Всі любителі стріляти у військових будуть покарані відповідно до чинного законодавства. Правоохоронні органи вже шукають вчорашніх стрільців. І будьте впевнені — знайдуть. До особового складу всіх ТЦК та СП доведено, що у випадку загрози життю слід відкривати вогонь на ураження», – попередили в Оперативному командуванні «Захід», наголосивши, що в роті охорони служать, як правило, лучани, які внаслідок бойових дій на фронті отримали важкі поранення і за станом здоров’я не спроможні далі воювати на передовій.

Як відомо, луцький «воєнкомат» розташований по вул. Теремнівській. А неподалік знаходиться пр-т Відродження, де буквально напередодні на житловий будинок упав рашистський «Шахед».

Виникає резонне запитання: а чим відрізняється нападник на пост охорони ТЦК та СП від ператора ворожого дрона, який скеровував смертоносну зброю проти українців? По суті, нічим.

Коли стрільця та його поплічників виявлять та затримають, слідство встановить не тільки те, де він узяв вогнепальну зброю та чому застосував проти українських військових під час комендантської години у м. Луцьку, але і якими були спонукальні мотиви важкого кримінального злочину. Особиста помста? Завдання рашистських спецслужб? Проблеми з психічним здоров’ям? Надивився «недоброякісного телевізора» чи начитався шкідливих соцмереж? Ревнощі?..

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Агенції «РБК-Україна» та пресслужби Луцької міської ради: нарукавний шеврон луцького ТЦК та СП; результат удару російського «Шахеда» по будинку по пр-ту Відродження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *