Про «йолку», капусту і буряки…
3 грудня одразу після 7.00 на Київський майдан прибула група протестуючих, основну масу якої складали підлітки. Посилені наряди міліції зустріли юрбу біля входів в приміщення будинку, де знаходяться органи виконавчої та представницької влади Волині, а також низка інших державних та громадських установ. Координував роботу правоохоронців начальник УМВСУ у Волинській області генерал-майор міліції Олександр Терещук.
