Потрапити вранці до навчального закладу для кожного студента є справжнім випробуванням, адже не так вже й легко зайти до автобуса, якщо там і так двері ледь відкриваються. Не кажучи вже про тролейбуси, проїзд на яких для студентів є значно вигіднішим.
В цей час всі транспортні засоби переповнені. Буває й таке, що доводиться навіть проїжджати свою зупинку, бо не встигаєш протиснутися до виходу. Деякі студенти вважають за краще пройтися до університету пішки, адже це хороший спосіб зекономити гроші і зберегти нерви. А ті студенти, для яких комфорт передусім, обирають проїзд на таксі.
Галина Поліщук, кондуктор тролейбуса №15, поділилася з нами своєю думкою щодо ранкового проїзду студентів:
«Можу сказати, що кожен ранок для мене у робочий час є надзвичайно складним, тому що людей дуже багато, усі заклопотані і кудись поспішають, важко збирати гроші за проїзд, перевіряти посвідчення та наявність студентських квитків. Доводиться буквально пропихатися серед людей із одного кінця тролейбуса в інший, а це доволі дискомфортно».
А Віктор Петрук, водій автобуса №19, також не дуже задоволений ранковим перевезенням людей:
«Зранку в автобусі хаос, всі поспішають швидше зайти, але не всі передають гроші за проїзд. Штовханина, суперечки… Це все дуже виснажує, до того ж, потрібно швидко давати решту і бути пильним на дорозі».
Водії таксі вважають інакше. Підвозити студентів для них не є проблемою. Навпаки – вони не проти компанії молодих людей. Водій таксі Олександр Пахолюк зазначає:
«Вранці мені досить часто доводиться підвозити студентів на пари, особливо, коли вони спізнюються і єдиним варіантом для них залишається таксі.»
Попри те, що ранковий проїзд до університету у студентів викликає певні труднощі, найголовніше –бути витривалим, зберігати спокій і не нервувати.
Це стосується не тільки студентів, але й інших жителів м. Луцька.
Ніна ЯГОДИНЕЦЬ.
На фото Романа УСТИМЧУКА: в луцьких пасажирських транспортних засобах тільки не в «години пік» вільно та комфортно…