70 років тому
Пошуки вугілля
«Розпочаті трестом «Волиньвуглерозвідка» пошуки шахтних полів дали успіх не одразу. Під час докладної перевірки виявилося, що вугільні пласти на північний схід від Володимира-Волинського непридатні для експлуатації. Пошуки повели геологів далі на південний захід… Перший позитивний результат дала свердловина №117 на околиці с. Бужанка Іваничівського р-ну».
(«Радянська Волинь», 1949 р.
50 років тому
Агітатори в десятихатках
«Активно беруть участь у громадсько-політичному житті трудящі колгоспу «Прапор Леніна» з с. Старий Загорів Локачинського р-ну. Під час виборів до місцевих Рад депутатів трудящих було урізноманітнено форми масово-політичної роботи: агітатори працювали по десяти хатках, а також організували Клуб виборців та Сільком. Товариші, які входять до них, знають усі запити селян, а коли виникає якась проблема, то разом із депутатами допомагають її розв’язати».
«Світло Жовтня», 1969 р.
На фото з архіву: на полях колгоспу «Прапор Леніна» в с. Старий Загорів.
20 років тому
З агрономів у столяри
«Олександр Пукавський після закінчення Горохівського радгоспу-технікуму та Житомирського сільгоспінституту працював агрономом. Але через розвал господарства перетворився на безробітного. Та мешканець с. Холопичі Локачинського р-ну не розгубився, і після нетривалого періоду апатії взявся за столярне мистецтво. Тому швидко освоїв і виготовлення меблів, і навіть освоїв різблярство. Оскільки працює з радістю, не покладаючи рук, то й покупці знаходяться».
(«Досвітня зоря». 1999 р.).
10 років тому
Надія – на Катерину
Голова облради, представник опозиційної «Батьківщини» Анатолій Грицюк на прес-конференції підтримав ідею створити біля м. Луцька (на базі РТП в с. гірка Полонка) чи на околицях Ковеля оптовий ринок сільгосппродукції. «Я вже мав предметну розмову з головою облдержадміністрації Миколою Романюком, та особливе сподівання – на підтримку народного депутата від Блоку Литвина Катерину Ващук, щоб із допомогою держави реалізувати на Волині щось схоже на ринок «Єлизувки» під м. Люблін, який збудували за рахунок державної субвенції (50%), місцевих бюджетів (30%) та інвесторів (20% від суми).», – сказав Анатолій Петрович.
(«Волинська газета». 2009 р.).
Підготував Сергій ШРАМЧУК.