У Луцьку змагалися легкоатлети

Днями у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодші.

Про це інформує Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА.

В особистому заліку золоті нагороди, і відразу дві на дистанції 100м та 200м здобули ковельчанки Уляна Степанюк та Руфіна Котік в бігу на 400м. Двоє спортсменок підтвердили високий рівень підготовки та забезпечили участь у чемпіонаті Європи, який пройде з 18 по 21 липня в словацькому місті Банська-Бистриця.

Вперше на подібного рівня змаганнях золоту нагороду виборола представниця Ківерцівської ДЮСШ Вікторія Громик на дистанції 3000м та срібло на дистанції 1500м.

До призерів на чемпіонаті України потрапив спортсмен із Рожищенської спортивної школи Максим Матвійчук в бігу на 800м. Підтвердила свій рівень спортивної готовності в с/х на 5000 м Христина Понікарчик з Любешова та здобула срібну нагороду. Бронзові нагороди здобули володимирчани Владислав Балакін зі стрибків у висоту та Уляна Петрук в семиборстві. До змагань спортсменів готували тренери – Алла Повх, Олена Вегнер, Петро Карпук, Дмитро Долинчук, Олександр Данилюк, Валентина Борисюк, Світлана Боснюк, Тетяна Семенюк, Олена та Віталій Петруки та інші.