Сесія на стадіоні
Позачергове засідання 75-ї сесії Луцької міської ради відбулося 8 квітня у незвичному форматі. Враховуючи карантинні обмеження, які діють в нашій державі, пленарне засідання провели на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки «Спортивне ядро», що по луцькій вул. Ярощука, 30-А.
