У Луцьку на спиртзаводі почали виготовляти сировину для антисептиків
Луцьке МДП ДП «Укрспирт» почало виготовляти сировину для антисептиків. За два дні тут відвантажили виробникам антисептиків 120 тисяч літрів дезінфікуючого засобу.
Луцьке МДП ДП «Укрспирт» почало виготовляти сировину для антисептиків. За два дні тут відвантажили виробникам антисептиків 120 тисяч літрів дезінфікуючого засобу.
За минулу добу, 7 квітня, рятувальники у Волинській області ліквідували 11 пожеж в екосистемах: 2 пожежі торфу та 9 пожеж сухої трави.
Станом на 10.00 год. 8 квітня на Волині зареєстровано 36 випадків COVID-19 лабораторно підтверджених методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР).
6 квітня 2020 року відбулися збори суддів Ківерцівського районного суду Волинської області, у зв’язку із закінченням 5 квітня 2020 року повноважень перебування на адміністративній посаді голови суду Костюкевича Олександра Костянтиновича.
Частина храмів в умовах карантину проводить онлайн-трансляції богослужінь, аби вберегти своїх прихожан від зараження коронавірусом. Та вже зовсім скоро – 12 квітня – православні християни відзначатимуть Вербну неділю. Цього дня люди традиційно освячують гілочки верби у церкві.
На українських кордонах залишається відкритими 19 міжнародних пунктів пропуску. З них два – на Волині. Це «Ягодин» на межі з Польщею та «Доманове» на українсько-білоруському рубежі.
За перші три місяці 2020 р. на Волині трапилось понад 600 аварій. 200 людей в цих ДТП травмувались, 25 – загинули.
Український ПЕН організовує онлайн-дискусію «Свобода, довіра, безпека: Як пандемія змінить правила гри в Україні та світі?».
Медичні працівники КП «Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Волинської обласної ради» звернулись з вимогою до Президента України Володимира Зеленського. Вони нарікають, що після впровадження медичної реформи, фінансування на протитуберкульозні заходи не вистачатиме для повноцінного функціонування закладу.
Днями, під час несення служби на карантинному пункті на вулиці Героїв УПА, в Луцьку, патрульні з працівниками ДСНС та Нацгвардії виявили в одного з водіїв Opel пакетик з білою речовиною, ззовні схожою на амфетамін.