Поліція покарала двох лучанок за порушення карантину

    6 квітня у Луцьку патрульні поліцейські склали протокол за порушення карантину на двох жінок, які перебували на території автостанції. Вони були нетверезими та порушували громадський порядок.

    Читати більше