На Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих, що проходить у місті Волос (Греція) наша спортсменка Ірина Климець здобула золото.
Про це інформує Волинська газета, посилаючись на Департамент молоді та спорту Луцької міськради.
У фіналі з метання молота (4 кг) серед жінок волинянка показала чудовий результат – 68,50 м.
Довідково:
Ірина Климець — майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Токіо та Парижі.
Вона посідала п’яте місце на чемпіонаті світу, є бронзовою призеркою Кубка Європи та командного чемпіонату Європи, чемпіонкою Всесвітньої Універсіади, а також неодноразовою чемпіонкою України.
Спортсменка є лідеркою збірної України з метання молоту. У червні 2025 року їй присвоїли звання майстра спорту України з важкої атлетики.
Наш кор.
Фото з відкритих джерел.

