Волинянка виборола “золото” Балканського чемпіонату з легкої атлетики 

Волинянка виборола "золото" Балканського чемпіонату з легкої атлетики 

На Чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед дорослих, що проходить у місті Волос (Греція) наша спортсменка Ірина Климець здобула золото. 

Про це інформує Волинська газета, посилаючись на Департамент молоді та спорту Луцької міськради. 

У фіналі з метання молота (4 кг) серед жінок волинянка показала чудовий результат – 68,50 м. 

Довідково: 

Ірина Климець — майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Токіо та Парижі. 

Вона посідала п’яте місце на чемпіонаті світу, є бронзовою призеркою Кубка Європи та командного чемпіонату Європи, чемпіонкою Всесвітньої Універсіади, а також неодноразовою чемпіонкою України. 

Спортсменка є лідеркою збірної України з метання молоту. У червні 2025 року їй присвоїли звання майстра спорту України з важкої атлетики. 

Наш кор. 

Фото з відкритих джерел. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *