Наше майбутнє
На базі ДП «Ківерцівське ЛГ» діє три шкільних лісництва: Боголюбське, Крижівське та Городище -2.
На базі ДП «Ківерцівське ЛГ» діє три шкільних лісництва: Боголюбське, Крижівське та Городище -2.
Начальник відділу лісового та мисливського господарства Волинського ОУЛМГ, голова обласної організації Товариства лісівників України Борис Бабеляс привіз із Києва волинським телевізійникам відзнаку ТЛУ за участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий теленарис про лісову галузь.
Із початку жовтня лісівники спільно з небайдужими громадянами, школярами та представниками влади прибирали волинський ліс від побутового сміття. Патріотично-природнича акція «Нехай ліс буде чистим!», ініційована начальником Волинського ОУЛМГ Олександром Кватирком, стала масштабною і масовою.
Згідно з наказом начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка, у волинських лісах посилюються заходи щодо забезпечення охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування у період новорічних свят 2017 р.
…Прокуратура розслідує обставини самогубства 15-річного рецидивіста ромської національності з с. Мизове Старовижівського р-ну: юнак, який уже відбував покарання в колонії, убив і розчленував тіло 51-річного односельчанина, а після арешту повісився в Луцькому ізоляторі тимчасового тримання.
Увечері працівники мобільної рейдової бригади ДП «Маневицьке ЛГ» отримали сигнал, що на місцевості, прилеглій до кв. 46 лісових угідь Маневицького лісництва, проводиться незаконний видобуток бурштину.
Депутат Волинської обласної ради Володимир Кучер упродовж року спрямовував свою діяльність обранця громади за кількома напрямками: передусім робота в депутатських комісіях, участь у сесіях облради та безпосереднє спілкування з виборцями.
«Волинська газета» започатковує цикл виступів і звітів керівників обласної ради та представників усіх депутатських фракцій органу самоврядування нашої області. Сьогодні пропонуємо увазі найголовніше, що пролунало в програмі «Час діяти» на радіо «Луцьк» та волинському обласному радіо.
У кабінет ректора Луцького національного технічного університету, голови профільної комісії облради Петра Савчука увірвалися невідомі. Їх затримали, та досі невідомо, хто вони і що робили у кабінеті ректора. Тому депутати вирішили публічно заявити про неприпустимий факт порушення законодавства.