Відповідно до постанови Головного державного
санітарного лікаря України Віктора Ляшка від 21 квітня 2020 р. №11 «Щодо
протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у поминальні дні», рішення
комісії ТЕБ та НС Луцької міської ради №32 від 22 квітня 2020 р. кладовища м.
Луцька та Прилуцького старостинського округу 25-26 квітня будуть закритими для
відвідувачів.
Це обмеження діє крім випадків здійснення поховань
померлих.
«Керівникам церков, релігійних організацій та
громад, у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів, рекомендовано
перенести поминальні богослужіння на 6 червня 2020 р.», – повідомив Відділ
інформаційної роботи Луцької міської ради.
Аналогічне рішення ухвалили і в м.
Володимирі-Волинському та Ковелі, а на в’їзді в м. Нововолинськ встановлені
додаткові контрольно-пропускні пости.
Тож, можливо, після ігнорування аналогічних
рекомендацій на Вербну неділю та Великдень панотці-порушники хоча б цей заклик
почують?
Наш кор.
На фото порталу «Волинь 24»: біля кладовища в с.
Гаразджа в минулі роки.

