Без категорії

Марокканець через Волинь переправляв нелегалів

Його судитимуть
за незаконне переправлення в Євросоюз трьох громадян Лівану.

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Любомльський відділ Ковельської окружної прокуратури
скерував до суду із угодою про визнання винуватості матеріали кримінального
провадження про організацію 21-річним громадянином Королівства Марокко
незаконного переправлення з України у Республіку Польща трьох громадян
Республіки Ліван.

У ніч на 31 березня 2021 року автомобіль із
нелегалами, яких спритний марокканець – студент Київського вузу – привіз у
Любомль, аби організувати їм незаконний перехід кордону з Євросоюзом, затримали
поліцейські.

Слідство з’ясувало, що молодик не безкоштовно погодився
допомогти ліванцям потрапити у Польщу на прохання іншої, поки не встановленої
особи. Нелегалам перехід коштував 1200 доларів США.

Згодом студент-іноземець щиро розкаявся у скоєному та
за вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України (організація незаконного переправлення кількох осіб
через державний кордон України,
за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів) йому узгоджено
призначення покарання у виді 5 років позбавлення волі та встановленням іспитового
строку.

Далі – слово за судом.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ілюстративне.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *