На Волині повідомили про підозру колишній директорці Служби місцевих автомобільних доріг  

На Волині повідомили про підозру колишній директорці Служби місцевих автомобільних доріг  

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах, вчиненій шляхом зловживання службовим становищем. 

Про це інформує Волинська газета, посилаючись на обласну прокуратуру

Встановлено, що чиновниця уклала договір із приватним підприємством про виконання за завищеними цінами робіт із розроблення документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Волинської області. 

Таким чином було розтрачено понад 2 млн гривень бюджетних коштів. 

Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 

У разі доведення вини їй світить позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.  

Наш кор. 

Фото прокуратури. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *