Це – Карпилівка Луцького р-ну (раніше Ківерцівщина). Працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП Ківерцівське лісове господарство тричі виявляли порушення і затримували винних практично на тому ж місці.
Про це інформує пресслужба Волинського ОУЛМГ.
За двома фактами складено адмінпротоколи. Фігурюють в обох справах місцеві жителі.
Учора ввечері затримали трактор, навантажений деревиною. Водій (також житель с. Карпилівка) не зміг пояснити її походження та поводився неадекватно.
На місце викликали поліцію.
Трактор та деревину вилучено. Зважаючи на те, що у цій ситуації завдано суттєві збитки – а це понад 70 тис. грн – справа матиме кримінальне продовження.
Тривають слідчі дії.
Дар’я ОНІМОВА.
Фото лісівників.

