З
обласного бюджету на територіальну оборону Волині виділено 2 мільйони 660 тисяч
гривень.
Про це стало відомо під час позачергової сесії
Волинської облради, яка відбулася 16 лютого.
В ході сесії депутати підтримали виділення коштів з
обласного бюджету в розмірі 2 мільйони 660 титсяч гривень на потреби сил
територіальної оборони області.
«Волиняни чекають від нас спільних дій та єдиного
рішення. Сьогодні держава потребує нашої підтримки і захисту. Зокрема,
необхідно виділити кошти на формування територіальної оборони Волині, адже
ефективна тероборона – це захист і безпека наших громадян, – звернувся до
депутатів на початку засідання голова ОДА Юрій Погуляйко. – Сподіваюся, що
прийняте рішення доведе нашу єдність та патріотизм».
Дар’я
ОНІМОВА.
Фото
пресслужби Волинської ОДА.

