На Волині викрили працівників патрульної поліції, які
збували психотропи і вимагали хабарі. І цей скандал вийшов на рівень
Генерального прокурора України!
За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури поліцейським
однієї із рот Управління патрульної поліції в області повідомлено про підозру у
вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, збуті психотропних речовин та
перевищенні влади, що супроводжувалось насильством (ч. 3 ст. 368 ч. 2 ст. 307,
ч. 2 ст.365 КК України).
«За даними слідства, поліцейські вимагали та одержали неправомірну вигоди від
громадян України у сумі 20 тис. грн. за не притягнення до кримінальної та
адміністративної відповідальності, та збули психотропи, відібрані у вказаних
осіб, іншим громадянам. Задокументовано також факти перевищення
патрульними влади, що супроводжувались насильством», – зазначає пресслужба
Офісу Генерального прокурора України..
Поліцейських затримано у порядку ст. 208 КПК України. Підозрюваним обрано
запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Як покарають керівників Управління патрульної поліції
Волині за безконтрольність за діями своїх підлеглих, наразі невідомо.
Ольга ДАНИЛЮК.
На фото пресслужби Офісу ГПУ: під час затримання
перевертнів у погонах.

