Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак
22 квітня під час інтерактивного брифінгу заявила, що ситуація з коронавірусом
«йде до свого завершення», а також закликала мешканців області не відвідувати у
суботу та неділю кладовищ і цвинтарів.
«Ми маємо
величезну надію, що всі заходи, запроваджені на Великдень, не дадуть спалахів,
які призвели б до неконтрольованого розповсюдження інфекції. Зараз
розглядається продовження карантину до 12 травня, але з поступовим
послабленням», – наводять її слова колеги з порталу «Перший канал соціальних
новин».
Крім цього, Тетяна Василівна попросила волинян «бути
свідомими і не піти на кладовища у наступні вихідні».
Оскільки саме на цей період припадають традиційні
поминальні дні, котрі за зверненнями адекватних очільників християнських церков
перенесено на пізніший термін, то Тетяна Щербак цілком резонно попросила
громадян, перенести відвідування кладовищ і цвинтарів «на травень або пізніше,
коли закінчиться карантин».
Наш
кор.
На
фото Управління інформаційної роботи та цифрової трансформації: Тетяна ЩЕРБАК.

