Родинне тепло та незламна надія: це стало основою свята родинної надії, яке нещодавно в с. Шепель Луцького району об’єднало тих, завдяки кому ми маємо сьогоднішній день, хто щодня чекає Захисників і Захисниць України, дбає про ветеранів російсько-української війни, шанує полеглих і не забуває про тих, хто зник безвісти, вірить у Перемогу і береже волинський тил.

Завдяки спільній роботі багатьох структурних підрозділів Луцької міської ради, комунальних підприємств і різних закладів, благодійних та громадських організацій громади працівникам Департаменту з питань ветеранської політики вдалося створити теплу, безпечну та змістовну подію для жителів громади на базі Кінного клубу «Антарес» у с. Шепель Луцького району.

Для зручності ветеранів, їхніх родин, інших учасників зворушливого та патріотичного дійства, організатори забезпечили ритмічне курсування громадського транспорту, тож шлях до с. Шепель став ближчим і комфортнішим.

Привітала всіх від імені виконавчих органів влади і депутатського корпусу Луцької міської ради секретар міськради Катерина Шкльода, яка також із директором Департаменту з питань ветеранської політики Олегом Кобилинським поспілкувалися з учасниками у невимушені атмосфері.

Було комфортно, тепло і по-домашньому приязно.

Люди оглядали стайні та милувалися кіньми, каталися на підводах, опановували з допомогою досвідчених інструкторів ази використання сучасного стрілецького озброєння, зблизька вивчали збиті силами ППО ЗСУ ворожі дрони, слухали патріотичні пісні, мали можливість придбати цікаву україномовну літературу, розвивали творчі здібності на майстер-класах, вправлялися зі стрільби з лука, смакували щедрим козацьким кулішом )отримані фудзоною кошти спрямовані для потреб Сил оборони України) і навіть запускали цілком мирні повітряні змії…

Живописна місцева водойма тільки надавала події позитивних вражень.

Зрозуміло, що без гостинності власників Кінного клубу «Антарес» вже друге в історії Луцької громади «Свято родинної надії» не могло стати таким успішним.

Окрему подяку організатори висловили працівникам екстрених служб, поліції, рятувальникам, медикам та всім небайдужим, хто своєю працею, підтримкою й турботою зробили цей день особливим. Зокрема, якісно відпрацювали представники Управління поліції охорони у Волинській області, Головного управління Національної поліції у Волинській області, Управління Патрульної поліції у Волинській області, 6 Волинського прикордонного загону ДПСУ, Головного управління ДСНС у Волинській області, 5 Окремої штурмової Київської бригади, військової частини 1141 Національної гвардії України та багато інших, насамперед, громадських організацій.

Відеорепортаж про «Свято родинної надії» доступний за цим посиланням: https://www.facebook.com/reel/2106820700047684

Так у Луцькій громаді спільно створили незабутній простір єдності, підтримки та родинного тепла.
Володимир ДАНИЛЮК.
Фото Департаменту з питань ветеранської політики Луцької міської ради.






