Без категорії

Телефон заряджає… Сонце!

В обласному центрі «виросло» «Розумне дерево»! І
тепер кожен охочий може тут підзарядитися свій телефон чи планшет!

«Розумне дерево», яке працює на сонячній енергії,
виникло в Центральному парку культури та відпочинку сусіднього м. Брест. Кожен
бажаючий тут можна підзарядити свої електронні пристрої.

Цей незвичний об’єкт став подарунком мешканцям
брестського обласного центру з нагоди першої в історії акції «День енергії». Металеві
«гілки» тримають на собі крону, що складається з 2 листків-батарей загальною
площею понад 3 квадратних метри. Всього можна підключити до зарядження 8
пристроїв. устройств. 

Як деталізували колеги з газети «Заря», організатором
заходу виступив Брестський міськвиконком, громадські обєднання «Екопартнерство»
і «Час Землі», а також фонд «Інтеракція».

«Встановлення в міському парку альтернативного
джерела енергії – це лише один із кроків м. Бреста в розвитку європейської
ініціативи «Угода мерів по клімату та енергії». Планується, що до 2020 р. її
реалізація дозволить скоротити викид парникових газів на 20%», – зазначається.

За словами заступника голови Брестського
міськвиконкому Ніколая Якубовского, подібні «дерева» скоро розростуться по
всьому місту.

Слід зауважити, що в жодному місті Волині нічого
подібного немає і навіть не планується.

Світлана КОМА.


На фото з газети «Заря»: «розумне» сонячне «дерево»
в Бресті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *