У Луцьку через самовільні дії мешканця 35 квартир залишилися без газу

аварія газопостачання

У Луцьку два під’їзди багатоквартирного будинку тимчасово залишилися без газопостачання через аварійну ситуацію, спричинену потраплянням води у внутрішньобудинкову газову мережу.

Про це повідомили у Волинській філії Газмережі.

Як зазначається, без газу опинилися 35 квартир. Причиною інциденту стали самовільні дії одного з мешканців, який під час заміни водонагрівача порушив технічні вимоги, унаслідок чого вода потрапила до газопроводу.

Аварійні служби вже проводять комплекс відновлювальних робіт: з труб та лічильників відкачують воду, а також перевіряють герметичність системи. У компанії повідомили, що в одному з під’їздів газопостачання вже вдалося відновити.

Водночас наголошується, що всі витрати, пов’язані з ліквідацією наслідків аварії, має відшкодувати винуватець інциденту.

Після завершення всіх технічних робіт газопостачання у решті квартир планують повністю відновити. У «Газмережі» закликають споживачів не втручатися самостійно в роботу газового обладнання та звертатися лише до сертифікованих фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *