У місті встановили вуличні душі та системи туманоутворення, які допомагають легше переносити спеку в найгарячіші дні літа.
Про це інформує Волинська газета, посилаючись на секретаря Луцькради Катерину Шкльоду.
Освіжитися можна на майдані Братський міст, проспекті Волі біля фонтану «Квітка», Київському майдані, Театральному майдані (запрацює завтра) та на головній алеї в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
“Усі системи перевірили та підготували до роботи. Особливо актуальними вони будуть напередодні вихідних, коли синоптики прогнозують пікові температури”, – зазначила очільниця міста.
Наш кор.
Фото ілюстративне.

