Без категорії

У Мстишині школярі організували дистанційний челендж

Першими зустрічали весну і птахів учні Мстишинської школи. 1 квітня школярі традиційно відзначили Міжнародний день птахів. Діти активно долучилися до ініціативи, незважаючи на карантин.
Про це йдеться на сайті Боратинської сільської ради.
Школярі влаштували вдома такий собі дистанційний челендж – для цього кожен учень вивчив та прочитав вірш про весну, а також виконав малюнок улюбленого птаха. Окрім цього, юні дослідники природи  вивчали цікаві факти про перелітних птахів та власноруч виготовляти шпаківні.
Як відомо, птахів з давніх давен вважали вісниками весни, тепла та радощів, тож переконані, що хороші новини «не за горами».
Анна Артюх. 
Фото із сайту Боратинської сільської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *