Без категорії

З російського полону звільнили трьох волинянок

17 жовтня з російського полону були звільнені троє військовослужбовиць-волинянок. 

Про це інформує Волинська облдержадміністрація. 

Серед звільнених: 

– Лучанка Людмила Кравчук з 2019-го року служила у Держприкордонслужбі. У 2021 році перевелася на посаду фельдшера відділу прикордонної служби «Сартана» на Донеччині. В полоні жінка перебувала з квітня. 

– Уродженка Нововолинська Аліна Паніна – кінолог Донецького прикордонного загону. Захищала кордони Маріуполя ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Востаннє з рідними на зв’язок Аліна виходила наприкінці квітня. В полоні дівчина перебувала п’ять місяців. 

– Уродженка села Четвертня Луцького району Катерина Павленко – санінструктор, закінчила біологічний факультет ВНУ імені Лесі Українки. Довгий час жила і працювала в Луцьку. З чоловіком переїхала до Миколаєва, де влаштувалася в одну із військових частин на посаду санінструктора. В грудні 2021 року була відкомандирована в зону бойових дій. 12 квітня – день, коли Катерина останній раз була на зв’язку. 

Наразі волинянки разом із іншими звільненими військовополоненими жінками перебувають у Запоріжжі. 

Наш кор. 

На фото: Аліна Паніна – перша зліва, Людмила Кравчук – крайня справа;  Катерина Павленко – крайня справа. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *