Рашисти вбили поета і воїна з Луцька
На фронті віддав життя за Україну український поет, лучанин Мирослав Кулик (творчий псевдонім Мирослав Герасимович).
Мирослав Кулик народився у м. Луцьку 29 листопада 1967 р. Він закінчив факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка, був поетом, прозаїком, кіносценаристом, музикантом та засновником Школи вільних мистецтв ім. Вечірнього Простору.
Також він пройшов Помаранчеву революцію і Революцію Гідності.
Про смерть видатної особистості першим сповістив його брат Тарас Кулик.
За лаштунками “Конотопської відьми”
27 листопада “Конотопська відьма” завітала до Луцька, а журналісти “Волинської газети” змогли поспілкуватися з акторами та композиторкою феномену сучасного українського театру.
“Конотопська відьма” – вистава за мотивами однойменної повісті Григорія Квітки-Основ’яненка.
Вона розповідає про людські пристрасті, жадобу до влади та невміння бачити правду за маскою забобонів. У центрі сюжету – події у містечку Конотоп, де люди переконані, що всі їхні негаразди – це витівки відьми. А отже, єдиний вихід – позбутися чаклунки.
Масована атака 28 листопада: ситуація в області
Після 6 години ранку 28 листопада окупанти здійснили ракетну атаку на Західну Україну. На жаль, на Волині пролунали вибухи.
Ворог скерував ракети по критичній інфраструктурі. На щастя, без людських жертв. Є пошкоджені приватні господарські будівлі.
Контрабандна техніка: на Волині викрили злочинців
БЕБ Волинської області викрило групу осіб, які організовували незаконне ввезення з Польщі в Україну техніки на понад 11 мільйонів гривень
Слідчі встановили, що мешканці Володимирського району Волинської області закуповували товар у Польщі, який нелегально перевозили через державний кордон, ховаючи від митного контролю та ухиляючись від сплати податку.
За оцінкою, приблизна вартість вилученого товару — 11 мільйонів гривень.
Наразі досудове розслідування триває.
Грандіозний ремонт колишнього банку і Будинку офіцерів
Будинок офіцерів, що розташований на вул. Винниченка у м. Луцьку, планують реставрувати за кругленьку суму. За це береться Луцький національний технічний університет. Плани реконструювати раритетну споруду існували давно, але тільки на третій рік Великої війни їх вирішили реалізувати.
Оголошення про проведення тендеру опублікували 29 листопада 2024 р. на майданчику Prozorro, – пише сайт «Інсайдер Медіа».
Андріївські вечорниці за межами України: як святкують?
Андріївські вечорниці – це одне із найзагадковіших свят, де, в українській культурі, переплелися християнство та язичництво. Більшість із нас добре знають, як відзначають Андріївські вечорниці в Україні— кусають калиту, різні види ворожіння. Тож ми вирішили зосередитися на тому, як святкують і чи святкують взагалі це свято в інших країнах.