На Волині можуть суттєво подорожчати поїздки у громадському транспорті

Громадський транспорт

У Володимирі планують підвищити тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вартість поїздки у міських маршрутках може зрости з 10 до 15 гривень, а для школярів – із 6 до 10 гривень. Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету вже пройшов етап громадських обговорень.

Про це повідомили у Володимирській міській раді за підсумками відкритих громадських слухань, які відбулися у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.

Згідно з проєктом рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі», для звичайних пасажирів пропонують встановити тариф у розмірі 15 гривень. Чинна вартість проїзду – 10 гривень – залишається незмінною ще з червня 2022 року.

Для учнів шкіл тариф також планують переглянути. Вартість однієї поїздки може зрости з нинішніх 6 до 10 гривень.

У міськраді зазначають, що під час громадського обговорення жодних зауважень чи заперечень до проєкту рішення не надійшло. Відтак документ буде винесений на розгляд чергового засідання виконавчого комітету.

Якщо члени виконкому підтримають проєкт, нові тарифи набудуть чинності після офіційного ухвалення та оприлюднення відповідного рішення.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *