У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 млн грн

У Луцьку оголосили підозру чинновнику

У Луцьку правоохоронці повідомили про підозру начальнику одного з управлінь міської ради у розтраті бюджетних коштів під час проведення реставраційних робіт у кінотеатрі.

Про це повідомили на сайті Волинської обласної прокуратури.

За даними слідства, посадовець діяв у змові з представником підрядної організації. Під час реалізації проєкту з реставрації об’єкта вони нібито завищили вартість будівельних матеріалів та обладнання, уклавши відповідні договори.

Унаслідок таких дій місцевому бюджету було завдано збитків на суму понад 2,3 млн грн.

Наразі чиновнику оголошено про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та можливих причетних осіб.

Фото: Волинська обласна прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *